Specialista péče o klienty-pobočka Praha

  • Plný úvazek
  • Praha

Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici

Specialista péče o zákazníky /specialista klientské databáze:

Náplň práce:

  • Telefonická komunikace pouze s evidovanými klienty, nejedná se o studené kontakty
  • Doporučení dalších produktů klientům, kteří již nějaký produkt koupili
  • Drobná administrativa spojená s péči o klientské portfolio

Co očekáváme:

  • Výborné komunikační schopnosti a dovednosti
  • Příjemné vystupování
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Samostatnost a zodpovědnost

Co nabízíme:

  • férovou mzdu - fixní základ 20.000,- .Kč hrubého za měsíc ( plus bonus , který je ovlivněn pracovními výsledky, a to od 5.000,- do 25.000,-Kč za měsíc)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Prácovní doba 8hod.
  •  úvazek 20-40 hodin/týden
  • Občasný Home Office
  • Dovolená 25 dní
  • Stravenkový paušál
  • Multisportku
  • Káva a čaj zdarma po celý den
  • Firemní akce, teambuildingy, relax zóna s fotbálkem apod., u nás si to své každý najde!
  • Zvýhodněné produkty AirBank
  • Osobní rozvoj ve znalosti pojistných trhů v Čechách
  • Přátelský kolektiv
Přiložte vaše CV / životopis nebo jiný soubor. Maximální velikost souboru je 32 MB.

PSpráce.cz

Personálně náborové centrum

Naše služby

  • Aktivní recruitment
  • Headhunting
  • Konzultace a poradenství
  • Předvýběr uchazečů
  • Profesionální práce
  • Komplexní služby

Kontakty

  • +420 720 166 480
  • info@psprace.cz

O nás

PS office s.r.o. provozuje personální agenturu, poradenské služby a náborové centrum PS práce společně s portálem volných pracovních pozic státní a veřejné správy Pracestat.cz